Bezpyłowe cyklinowanie parkietu
w Wrocławiu

+48 536-317-449
Codziennie od 8:00 do 22:00

Cyklinowanie i szlifowanie parkietu w Wrocławiu

Jeśli potrzebujesz cyklinowanie podłóg twardych we Wrocławiu, to odkryłeś właściwą stronę internetową. Firma cyklinowaniewarszawa.com zajmuje się renowacją podłóg drewnianych i trzyma się przystępnych cen za prace. Nasz zakład produkcyjny wyposażony jest w ultranowoczesny sprzęt, za pomocą którego wykonujemy naprawdę bezpyłowe cyklinowanie parkietu we Wrocławiu.

Główne etapy cyklinowania parkietu i desek

 1. Szorstka obróbka podłogi z desek. Na tym etapie usuwa się stary lakier lub farbę, eliminuje nierówności, dziury, plamy, które pojawiły się podczas pracy. Prace prowadzone są za pomocą sprzętu z wbudowanym odkurzaczem, co eliminuje kurz w pomieszczeniu. Rezultatem jest dość płaska podłoga.
 2. Drobne szlifowanie. Na tym etapie powierzchnia staje się naprawdę gładka, co potwierdza jej zdolność do odbijania światła.
 3. Obróbka trudno dostępnych miejsc. Do cyklinowania parkietu we Wrocławiu pod bateriami i rurami, w narożnikach zastosowano specjalną maszynę.
 4. Szpachlowanie powierzchni (wykonywane w przypadku wad powłoki). Pęknięcia, dziury, wióry, zadrapania są wypełnione specjalnymi związkami dla koloru podłogi. Jeśli nie możesz go odebrać, to szpachlówkę wykonuje się z grubych odpadów szlifierskich z dodatkiem kleju i barwnika pigmentowego.
 5. Stosowanie środków dekoracyjnych i ochronnych. W pełni przygotowana powierzchnia pokryta jest bejcą, lakierem, woskiem lub olejem.

Prosty sposób na zamówienie usługi cyklinowania parkietu w Wrocławiu

Bezpłatna konsultacja

Zadzwoń pod numer +48 536-317-449 po bezpłatną konsultację na temat cyklinowania parkietu w Wrocławiu!

Bezpłatny przegląd obiektu

Po ustaleniu dogodnego terminu, specjalista przyjedzie zmierzyć obiekt. W momencie pomiaru zostanie sporządzony kosztorys, w którym zostanie ujęta cyklinowanie parkietu cena za metr.

Zawarcie umowy

Uzgodniona zostaje cała lista niezbędnych prac do renowacji parkietu, sporządzany jest kosztorys i ustalane są terminy wykonania prac.

Cyklinowanie parkietu

Wykonujemy szereg niezbędnych prac związanych z cyklinowaniem parkietu.

Opłata usługi cyklinowania parkietu

Po zakończeniu wszystkich prac klient dokonuje odbioru obiektu i zapłaty za wykonane prace.

Zamówić szlifowanie i cyklinowanie parkietu we Wrocławiu można telefonicznie pod numerem +48 536-317-449 lub na stronie internetowej firmy cyklinowaniewarszawa.com.

Masz jakieś pytania? Nasz kierownik sprzedaży jest gotowy udzielić bezpłatnego wsparcia technicznego, obliczyć cenę za m2 cyklinowania parkietu we Wrocławiu i innych miastach kraju.

Cyklinowanie parkietu cena w Wrocławiu (za metr kwadratowy):

Rodzaj usługiCena za m2
 • х1 Cyklinowanie
50 zl.
 • х1 Cyklinowanie
 • х3 Lakierowanie (bez lakieru)
 • х1 Matowanie międzywarstwowe
70 zl.
 • х1 Cyklinowanie
 • х2 Matowanie międzywarstwowe
 • х3 Lakierowanie lakier Arboritec FlowTech
100 zl.
 • х1 Cyklinowanie
 • х3 Lakierowanie lakier Arbotec Elevate 2k
 • х2 Matowanie międzywarstwowe
110 zl.

Zdjęcia cyklinowania parkietu: