Bezpyłowe cyklinowanie i szlifowanie podłogi
w Warszawie

+48 536-317-449
Codziennie od 8:00 do 22:00

Szlifowanie drewnianej podłogi

Szlifowanie podłogi drewnianej oznacza zazwyczaj szlifowanie nawierzchni stworzonej zwykłą deską podłogową.

W zakresie technologii proces ten nie różni się praktycznie od szlifowania parkietu. Wyjątkiem jest szlifowanie podłóg drewnianych sosnowych, które nie wymaga użycia szlifierek talerzowych. Jest to niepraktyczne, ponieważ ten rodzaj drewna jest dość miękki i pożądany efekt takiego szlifowania nie zostanie w pełni osiągnięty.

Również jest dostępna usługa usuwania farby ze starych podłóg z następnym szlifowaniem powierzchni. Zabieg ten nie może być przeprowadzony w sposób bezpyłowy, dlatego przed jego wykonaniem konieczne jest usunięcie z pomieszczenia wszystkich mebli. Pomimo pewnych niedogodności związanych z usuwaniem farby z drewnianych podłóg, wynikiem będzie wspaniałe, naturalne wykończenie, które zwiększy przytulność Twojego mieszkania lub domu.

Prosty schemat zamawiania podłogi drewnianej

Bezpłatna konsultacja

Dzwoniąc pod numer +48 536-317-449 otrzymacie Państwo bezpłatną konsultację dotyczącą szlifowaniа drewnianej podłogi w Warszawie!

Bezpłatna wizyta na obiekcie

Po ustaleniu dogodnego dla Państwa terminu, nasz specjalista przyjedzie zmierzyć podłogi na miejscu. Po dokonaniu pomiarów zostanie sporządzony kosztorys zawierający wszystkie koszty związane ze świadczeniem naszych usług.

Podpisanie umowy

Uzgadniamy całą listę niezbędnych prac przy renowacji drewnianej podłogi, sporządzamy kosztorys i ustalamy termin wykonania prac.

Szlifowanie drewnianej podłogi

Wykonujemy pełen zakres niezbędnych prac związanych ze szlifowaniem drewnianej podłogi. Przedpłata na tym etapie nie jest pobierana.

Opłata szlifowania drewnianej podłogi

Po zakończeniu wszystkich prac dokonują Państwo odbioru obiektu i zapłaty za wykonane prace.

Podłogi drewniane po wyszlifowaniu mogą być barwione na dowolny kolor, lakierowane lub olejowane według uznania klienta.

Kilka przykładów naszej pracy można zobaczyć w galerii zdjęć.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami pod numerem +48 536-317-449. Chętnie doradzimy w każdej sprawie związanej ze szlifowaniem podłogi.

Ceny szlifowania podłóg drewnianych w Warszawie (za metr kwadratowy):

Rodzaj usługiCena za m2
  • х1 Cyklinowanie
50 zl.
  • х1 Cyklinowanie
  • х3 Lakierowanie (bez lakieru)
  • х1 Matowanie międzywarstwowe
70 zl.
  • х1 Cyklinowanie
  • х2 Matowanie międzywarstwowe
  • х3 Lakierowanie lakier Arboritec FlowTech
100 zl.
  • х1 Cyklinowanie
  • х3 Lakierowanie lakier Traffic HD
  • х2 Matowanie międzywarstwowe
140 zl.

Zdjęcia szlifowania podłóg drewnianych: