Szpachlowanie szczelin w parkiecie
w Warszawie

+48 536-317-449
Codziennie od 8:00 do 22:00

Szpachlowanie szczelin w parkiecie

Po zgrubnym wyszlifowaniu parkietu nakładana jest specjalna szpachlówka na obszary, w których występują szczeliny. W tym celu miesza się ze sobą pył drzewny z parkietu i środek wiążący. Robi się to w celu maksymalnego zbliżenia składu i gęstości gotowej masy szpachlowej do materiału podłogowego.

Szpachlówka nakładana na parkiet jest rozprowadzana za pomocą sprężystej kielni i równomiernie wypełnia wszystkie pęknięcia i drobne nierówności. Po wypełnieniu szczelin w parkiecie należy pozostawić szpachlówkę do wyschnięcia. Trwa to około dwóch godzin. Po wyschnięciu parkiet lub podłoga drewniana jest szlifowana i ponownie lakierowana.

Prosty schemat zamawiania szpachlowania szczelin

Bezpłatna konsultacja

Zadzwoń pod numer +48 536-317-449, a otrzymasz bezpłatną konsultację na temat szpachlowanie szczelin w parkiecie w Warszawie!

Bezpłatna wizyta na obiekcie

Po ustaleniu dogodnego dla Państwa terminu, nasz specjalista przyjedzie zmierzyć na miejscu. Po dokonaniu pomiarów zostanie sporządzony kosztorys zawierający wszystkie koszty związane ze świadczeniem naszych usług.

Podpisanie umowy

Uzgadniamy całą listę niezbędnych prac przy szpachlowanie szczelin, sporządzamy kosztorys i ustalamy termin wykonania prac.

Szpachlowanie szczelin

Wykonujemy pełen zakres niezbędnych prac związanych ze szpachlowanie szczelin w parkiecie. Przedpłata na tym etapie nie jest pobierana.

Opłata за шпатлевание

Po zakończeniu wszystkich prac dokonują Państwo odbioru obiektu i zapłaty za wykonane prace.

Parkietu, który ma więcej niż dwadzieścia lat, nie opłaca się szpachlować. W wyniku starzenia się klej traci swoją elastyczność, a deski parkietowe odkształcają się i zaczynają przesuwać względem siebie. Ruch ten z kolei powoduje pęknięcia i skrzypienie desek podłogowych. Nawet najwyższej jakości szpachlówka nie wytrzyma takich naprężeń przez długi czas. Pod wpływem naprężeń parkiet będzie "chodził", a szpachlówka będzie szybko pękać i się kruszyć. Dlatego też, jeśli Twoja podłoga jest dość stara, lepiej jest dokonać naprawy parkietu, nie ograniczając się do szpachlowania szczelin.

Jeśli parkiet był odpowiednio pielęgnowany, szpachlowanie szczelin w nim może być opłacalne nawet w przypadku bardzo starej podłogi. Pomożemy Ci zidentyfikować tę możliwość.

Kilka przykładów naszej pracy można zobaczyć w galerii zdjęć.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń do nas pod numer +48 536-317-449. Chętnie doradzimy w każdej sprawie związanej ze szpachlowanie szczelin w podłogi.

Ceny szpachlowania parkietów i podłóg drewnianych w Warszawie (za metr kwadratowy):

Rodzaj usługiCena za m2
  • х1 Cyklinowanie
50 zl.
  • х1 Cyklinowanie
  • х3 Lakierowanie (bez lakieru)
  • х1 Matowanie międzywarstwowe
70 zl.
  • х1 Cyklinowanie
  • х2 Matowanie międzywarstwowe
  • х3 Lakierowanie lakier Arboritec FlowTech
100 zl.
  • х1 Cyklinowanie
  • х3 Lakierowanie lakier Arbotec Elevate 2k
  • х2 Matowanie międzywarstwowe
110 zl.

Zdjęcia podłogi po szpachlowaniu: