Bezpyłowe cyklinowanie i szlifowanie parkietu
w Warszawie

+48 536-317-449
Codziennie od 8:00 do 22:00

Często zadawane pytania dotyczące cyklinowania podłóg

Chcę doprowadzić do porządku swój parkiet (cyklinowanie, szlifowanie, wypełnianie szczelin i lakierowanie), ale pokój ma tylko 13 metrów kwadratowych. Czy bierzecie się za taki metraż?

Tak. Świadczymy nasze usługi nawet przy niewielkiej powierzchni.

Dzwoniłam na kilka ogłoszeń i wszędzie powiedziano mi, że szlifowanie parkietu bez pyłu nie jest możliwe. Czy to prawda?

Nie, to nie jest prawdą. Wykonujemy szlifowanie bezpyłowe. Używamy do tego sprzętu z potężnym odkurzaczem. Ponieważ jest to dość drogi sprzęt, nie wszyscy szlifierze mogą sobie na niego pozwolić.

Mam podłogę z desek pomalowana zwykłą farbą do podłóg, czy można usunąć farbę, przeszlifować podłogę i polakierować ją?

Tak, jest to możliwe. Wykonamy bezdymne usuwanie farby, przeszlifujemy deski i polakierujemy je. Niemniej jednak jest jeden szczegół – podczas usuwania farby powstanie trochę pyłu. Będzie on wystarczająco ciężki, aby nie osiadać na ścianach. Pył będzie rozprowadzany po podłodze, co nie będzie stanowiło większego problemu. Szlifowanie desek odbywa się bezpyłowo.

Ile czasu upływa od rozpoczęcia prac (szlifowanie + lakierowanie) do momentu, kiedy można chodzić po podłodze?

Przeciętnie trwa to około jednego dnia. To znaczy, że jeśli zacząć pracę rano, można będzie chodzić po podłodze już tego samego wieczoru bez obawy, że uszkodzimy nawierzchnię. Większość czasu zajmuje wyschnięcie lakieru.

Przykłady niektórych prac można zobaczyć w galerii zdjęć.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami pod numerem +48 536-317-449. Chętnie doradzimy we wszystkim, co związane jest ze szlifowaniem podłóg.